Circuito: BABOLAT CUP 2016
Provincia: Barcelona
Deporte: Tenis
Sede: ETM, Club de Tenis Mataró, Carrer del Tennis 1, Mataró, CT, España
Inscripciones : 05/02/2016 - 02/04/2016
Fecha torneo: 02/04/2016 - 24/04/2016
Descripción:
FUNCIONAMENT FASE PRÈVIA BCN-GIRONA INFANTIL
EMAIL PETICIONS: [email protected] (fins dimarts a les 11h)
DATES DE JOC:
- Publicació d'inscrits/es provisionals: dimarts previ al matí
- Reclamació d'incidències fins el dimarts previ a les 21:00 via email a [email protected]
- Publicació d'inscrits/es definitius: dimecres previ al matí
- Sorteig i ordre de joc: dimecres previ a la tarda
- Rondes (al ser dates tancades NO ES PERMETRÀ CAP TIPUS D’APLAÇAMENT DE PARTITS):
2 d’Abril: primera ronda masculí i femení
3 d’Abril: segona ronda masculí i femení
9 d’Abril: segona ronda masculí i femení
10 d’Abril: setzens masculins i femenins
16 d’Abril: vuitens de final masculins i femenins
17 d’Abril: quarts de final masculins i femenins (última jornada)
23 i 24 d’Abril: jornades reservades de recuperació només per inclemències metereològiques.
- Publicació d'ordres de joc: intenterem publicar els ordres de joc el dimarts perquè pugueu organitzar els ordre de joc dels altres campionats a excepció del primer cap de setmana que serà dimecres.
*Serà imprescindible per finalitzar la inscripció abonar el cost de 20€ al número de compte ES06 2100 3327 9022 0008 5171 indicant els cognoms del jugador/a i enviar el justificant de pagament a [email protected]. En cas que no es faci abans del tancament de la inscripció no quedarà inscrit.
FUNCIONAMENT "BABOLAT CUP”
El format serà similar al de la temporada passada, i estarà format per 2 Fases Prèvies que es disputaran a C.T.Barà (pels jugadors/es de Lleida i Tarragona) i al C.T.Mataró (pels jugadors/es Barcelona i Girona) , comptaran d’un màxim de 100 inscrits/es per la prèvia Aleví i de 200 per la Infantil. Enguany els jugadors/es han de disputar la prèvia que els pertoqui per llicència. Cada fase prèvia classificarà a 4 jugadors/es per la Fase Territorial Catalana. En aquesta fase es classificaran automàticament els 6 millors jugadors i jugadores catalans segons la darrera classificació publicada, a més, el club organitzador d’aquesta fase Territorial disposarà d’un WC, i la FCT en disposarà d’un altre tant en el quadre masculí com el femení. Aquesta segona fase classificarà un jugador i una jugadora per la Fase Nacional.
A continuació exposem les dates de joc que seran tancades degut al calendari tancat:
- Fase prèvia Aleví: del 27 de Febrer al 13 de Març (C.T.Mataró i C.T.Barà)
- Fase prèvia Infantil: del 2 al 24 d’Abril (C.T.Mataró i C.T.Barà)
- Fase Territorial Aleví i Infantil: del 30 d’Abril al 8 de Maig (Mèlich Sportsclub)
- Fase Nacional Aleví i Infantil: del 13 al 17 de Juny (Ucjc Sport Club SEK)
Per qualsevol dubte podeu posar-vos en contacte amb el departament de l’àrea de Gestió de la Competició de la FCT.
Categoría | Fases | Participantes |
---|---|---|
Femenino Junior Infantil | 0 | 21 |
Masculino Junior Infantil | 0 | 45 |
Jornada/Ronda Horario |
Jugadores | Categoria | Resultado |
---|
Equipo | Categoria | Puntos |
---|---|---|
Carbó Manau Q. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Reig Miguel E. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Iglesias A. | Femenino Junior Infantil | 0 |
PI VILANOVA M. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Garcia Astudillo L. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Martínez Sendra C. | Femenino Junior Infantil | 0 |
casasampere escoda B. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Noya Guia P. | Femenino Junior Infantil | 0 |
LANAIA S. | Femenino Junior Infantil | 0 |
CORRO GONZALEZ T. | Femenino Junior Infantil | 0 |
GAVRILOVA D. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Hernandez Miranda J. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Chaparro Arimon A. . | Femenino Junior Infantil | 0 |
Font Montero J. | Femenino Junior Infantil | 0 |
FARRÉS CARRETER C. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Mussons Jucia M. | Femenino Junior Infantil | 0 |
El Marrase A. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Mora Ballo N. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Quelart Garcia R. | Femenino Junior Infantil | 0 |
Masenello Sancho A. | Femenino Junior Infantil | 0 |
clapes pampalona O. . | Femenino Junior Infantil | 0 |
GONZALEZ OLLICH A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
ruiz ramiro S. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Dasquens Trave J. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Herráez Bach D. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Servera Latorre J. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Pereverzev Murzunenko P. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Sanchez Sancho I. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Pasto Tomas J. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Porcar Bertolin E. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Matas Ortega X. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Godoy Hernández G. | Masculino Junior Infantil | 0 |
santiago gascón V. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Griñó González O. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Gal Ollero F. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Salart Ferrer F. | Masculino Junior Infantil | 0 |
fernández sisquella H. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Alvarez D. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Velasco García R. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Garcia Garcia R. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Lloveras d'Argila K. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Barrachina M. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Rodríguez Fernández P. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Enciso Andrés D. | Masculino Junior Infantil | 0 |
LARA GOMEZ E. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Friis L. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Serradell Torrens A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Mir Anglada L. | Masculino Junior Infantil | 0 |
MAZON GARCIA H. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Lloansí Serrallonga J. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Pasqual Camps L. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Llop Casares N. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Vilella Payan P. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Vivet A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Roqueta Homs I. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Lozano Martinez M. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Serra Herrera A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Rabinad Vila K. . | Masculino Junior Infantil | 0 |
Pratdepadua Casabella A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Rull Valls A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Sole Prenafeta H. | Masculino Junior Infantil | 0 |
naharro gomez D. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Bosch cuatrecases G. | Masculino Junior Infantil | 0 |
lopez simon A. | Masculino Junior Infantil | 0 |
puentes Gabriel G. . | Masculino Junior Infantil | 0 |
Prmyenov M. | Masculino Junior Infantil | 0 |
Nombre | Puntos |
---|
Jugador | Puntos | |
Queralt Carbó Manau | 0 | |
Estel Reig Miguel | 0 | |
Ainhoa Iglesias | 0 | |
MAR PI VILANOVA | 0 | |
Laura Garcia Astudillo | 0 | |
Carla Martínez Sendra | 0 | |
bruna casasampere escoda | 0 | |
Pablo Noya Guia | 0 | |
SARA LANAIA | 0 | |
TONY CORRO GONZALEZ | 0 | |
DARIA GAVRILOVA | 0 | |
Judit Hernandez Miranda | 0 | |
Aina Chaparro Arimon | 0 | |
Jordina Font Montero | 0 | |
CARLOTA FARRÉS CARRETER | 0 | |
Mònica Mussons Jucia | 0 | |
Aya El Marrase | 0 | |
Natalia Mora Ballo | 0 | |
Ruth Quelart Garcia | 0 | |
Aina Masenello Sancho | 0 | |
ona clapes pampalona | 0 | |
ARNAU GONZALEZ OLLICH | 0 | |
sergio ruiz ramiro | 0 | |
Joan Dasquens Trave | 0 | |
Dani Herráez Bach | 0 | |
Javier Servera Latorre | 0 | |
Pavel Pereverzev Murzunenko | 0 | |
Izan Sanchez Sancho | 0 | |
Joan Pasto Tomas | 0 | |
Enric Porcar Bertolin | 0 | |
Xavi Matas Ortega | 0 | |
Guillem Godoy Hernández | 0 | |
victor santiago gascón | 0 | |
Òscar Griñó González | 0 | |
Fran Gal Ollero | 0 | |
Frederic Salart Ferrer | 0 | |
hugo fernández sisquella | 0 | |
David Alvarez | 0 | |
Raúl Velasco García | 0 | |
Roger Garcia Garcia | 0 | |
Kai Lloveras d'Argila | 0 | |
Marta Barrachina | 0 | |
Pau Rodríguez Fernández | 0 | |
David Enciso Andrés | 0 | |
EDGAR LARA GOMEZ | 0 | |
Luca Friis | 0 | |
Armand Serradell Torrens | 0 | |
Lluc Mir Anglada | 0 | |
HUGO MAZON GARCIA | 0 | |
Jordi Lloansí Serrallonga | 0 | |
Lluc Pasqual Camps | 0 | |
Nil Llop Casares | 0 | |
Pau Vilella Payan | 0 | |
Adrià Vivet | 0 | |
Ignasi Roqueta Homs | 0 | |
Marc Lozano Martinez | 0 | |
Adrià Serra Herrera | 0 | |
Kenneth Rabinad Vila | 0 | |
Adrià Pratdepadua Casabella | 0 | |
Àlex Rull Valls | 0 | |
Hugo Sole Prenafeta | 0 | |
david naharro gomez | 0 | |
gerard Bosch cuatrecases | 0 | |
alejandro lopez simon | 0 | |
guillem puentes Gabriel | 0 | |
Maxim Prmyenov | 0 |